Vanavond met een volle ruimte met leden een bijzondere avond mogen beleven onder leiding van Anja Snoek.

Zij verzorgde voor onze leden een avond met “Systemisch werk” (familie opstellingen). Anja had vooraf de ruimte gevuld met zuiverende wierook en steentjes neergelegd om daar de intentie van een voorouder aan te verbinden.

Na een inleidende meditatie zijn we in 2 sessies aan het werk gegaan. Indrukwekkend was het om te zien hoe de moederrol bijna werkelijk werd ingevuld en hoe een trauma tussen moeder en dochter kon worden verwerkt. Een sessie later tussen zoon en vader op dezelfde indrukwekkende wijze.

Ook de rollen van eerdere generaties kregen een plaats en gaven hun bijdrage aan de invulling.

Mooi om te zien hoe onze groep groeit, waardoor ieder zichzelf kan zijn en in een veilige en warme sfeer zich kan uiten. Het blijft bijzonder om te zien hoe Anja dit, notabene voor een eerste keer, wist te verzorgen in deze ambiance.

Wij bedanken Anja voor de moed en vertrouwen die zij liet zien om dit met ons aan te gaan.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *